Grozs (0)

INTAR-SIJA piedāvā dekoratīvos profilus dizaina risinājumiem.Esam papildinājusi mūsu noliktavu ar dažādiem cēlkoku mašīviem: AM rieksts, priede, osis, ozols un lapegle.
Pieejams dažādās kvalitātēs un biezumos.
Tapat mūsu noliktavā pieejami arī citu eksotikso koku masīvi.
Jautājumu gadījumā lūdzam griesties: birojs@intarsija.lv vai +371 29900411 

JAUNUMS - CWP rekonstruētais nažfinieris no Somijas!

CWP nažfinieri ir ražoti no īsta koka, izmantojot bērza finiera sagataves, kas ir krāsotas ar dabīgām krāsām skaistos toņos, iedvesmojoties no dabas. Tas ir jauns veids kā bērzu izmantot kā interjera materiālu.
CWP nažfinierus var radoši izmantot jebkuru izstrādājumu dizainā tāpat kā tradicionālos nažfinierus. CWP nažfinieri ir ideāli priekš virsmas materiāliem, mēbelēm, iekšējām sienām, griestiem, durvīm, akustiskajām plāksnēm utt. Tas ir arī ļoti piemērots formas presēšanai.
CWP rekonstruētie nažfinieri ir pieejami 0,6 mm biezumā skaistos dabiskos toņos. Iespējamas arī krāsu kombinācijas pēc pasūtījuma.
Atsauce uz ražotāju - https://cwp.fi/en/products/cwp-interior-veneers/

TABU krāsoti dabīgie nažfinieri tagad arī INTAR-SIJĀ!

TABU – krāsotais nažfinieris.Tā ir mīlestība pret koku un krāsu. Plašais krāsu un koka sugu klāsts spēj apmierināt gandrīz katra arhitekta un dizainera vēlmes. Krāsotam dabīgajam nažfinierim ir vairākas priekšrocības, kā piemēram, koksnes dabīgās tekstūras izcelšanās; iespēja novērst toņu atšķirības starp gaišajām un tumšajām šķiedrām arī starp dažādiem baļķiem; kā arī krāsas tonis ir viendabīgs viscaur nažfinierim. 

Piedalīsimies izstādē Baltic Furniture / Design Isle 2017

Jau šonedēļ gaidīsim Jūs izstādē "Baltic Furniture / Design Isle 2017", kas norisināsies Ķīpsalas izstāžu hallē no 6. oktobra līdz 8. oktobrim.

INTAR-SIJA šogad būs atrodama Design Isle hallē.  Saviem stenda apmeklētājiem piedāvāsim iepazīties ar mūsu jaunāko materiālu pielietojumu. Šogad īpašu uzmanību pievērsīsim nano tehnoloģiju materiālam FENIX ntm, kuru plaši izmanto interjera un virtuves dizainā.
Iepazīstināsim arī ar jauno TABU nažfinieru kolekciju.
Tāpat prezentēsim arī citus dizaina materiālus no mūsu klāsta.

Esam sagatavojuši arī daudz citu patīkamu pārsteigumu!

Izstādes darbalaiks:
6. oktobrī 10.00–19.00
7. oktobrī 10.00–19.00
8. oktobrī 10.00–17.00

Uz drīzu tikšanos izstādē!
 

INTAR-SIJA piedalīsies izstādē "MĀJA I 2016"

Jau šonedēļ, no 10. - 13. martam, piedalīsimies būvniecības industrijas izstādē "MĀJA I 2016". Pārsteigsim ar vairāk jaunām produktu grupām. Gaidām ciemos!

 

INTAR-SIJA piedalīsies izstādē BALTIC FURNITURE 2015

No 2. - 4. oktobrim INTAR-SIJA piedalīsies nu jau 20. starptautiskajā mēbeļu izstādē "Baltic Furniture 2015" Ķīpsalas izstāžu hallē!
Arī šogad INTAR-SIJA stendā uzzināsiet par jaunumiem mūsu piedāvājuma klāstā, kas būs ne mazums! Tāpat priecāsimies atbildēt uz Jums aktuāliem jautājumiem, iepazīstināt ar mūsu produktiem un demonstrēt to pielietojumu.
Uz drīzu tikšanos izstādē INTAR-SIJA stendā: hallē Nr.2 stends A15!
Izstādes darba laiks:
2. oktobrī 10:00–19:00
3. oktobrī 10:00–18:00
4. oktobrī 10:00–18:00

Galds no LAMINAM 7mm

Īpaši plāns, ļoti izturīgs galds no kvarca akmens plāksnes LAMINAM - tikai 7mm biezs. Galds, kurš neskrāpējas, iztur jebkādus laikapstākļus un temperatūras

 

Jaunums! Kvarca akmens masas plāksnes LAMINAM

INTAR-SIJA preču piedāvājuma klāstu papildina jauna produktu grupa - izturīgas kvarca masas plāksnes, kas ir universiāls materiāls fasādēm, mēbelēm, kāpnēm, sienām, grīdām un jebkuram citam pielietojumam pēc Jūsu domu lidojuma!

LAMINAM
 - unikālas kvarca īpaši izturīgas plāksnes, kas ir ne tikai mitrumizturīgas un neskrāpējas, bet arī izturīgas pret gandrīz visām ķimikālijām. Plākšņu ražošanā tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas, tāpēc tās ir salizturīgas, karstumizturīgas, noturīgas pret pelējumu un UV stariem, nemaina krāsu un citas savas īpašības.
Plāksnes ir viegli kopjamas un praktiski nenolietojamas. LAMINAM iespējams apstrādāt ierastajiem stikla griešanas instrumentiem.  


Plākšņu parametri: 3000mmx1000mm, Biezums: 3mm, 5mm, 7mm

Ja Jums ir radušies papildus jautājumi par LAMINAM materiālu, aicinām Jūs sazināties ar mums pa e-pastu evita@intarsija.lv vai tālruni +371 298 020 68!

*Materiāla paraugus iespējams apskatīt pie mums ofisā Duntes ielā 11, Rīgā!

Piedalīsimies izstādē "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014"

No 4. līdz 6. decembrim Ķīpsalā notiks starptautiskā kokapstrādes iekārtu un instrumentu izstāde "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014", kas nodrošina vispiemērotāko biznesa vidi kokrūpniecības nozares uzņēmējiem un iekārtu, instrumentu, apdares materiālu, kokapstrādes ražotņu tehnikas un materiālu tirgotājiem.

Izstādes laikā INTAR-SIJA stendā iepazīstināsim ar vairākām jaunām produktu grupām, kas mūsu preču klāstā būs pieejamas jau 2015. gada sākumā. Demonstrēsim paraugus un atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem.  

Laimē bezmaksas ielūgumus uz izstādi mūsu sociālo tīklu konkursos!

Katram INTAR-SIJA stenda apmeklētājam - pārsteigums!

INTAR-SIJA piedalīsies celtniecības izstādē "Māja. Dzīvoklis. 2014"

No 16. līdz 19. oktobrim Ķīpsalā notiks starptautiskā būvniecības, remonta un interjera izstāde „Māja. Dzīvoklis 2014”, kurā piedalīsies nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas un ārvalstīm.

INTAR-SIJA izstādē iepazīstinās ar vairāk kā 3 dažādām produktu grupām, kas papildinās preču piedāvājumu, un būs sevišķi saistošas kā mēbeļu ražotājiem, tā interjera dizaineriem un citām ar mājokļa iekārtošanu saistītām vajadzībām. 
*Bezmaksas ielūgumus uz izstādi iespējams laimēt mūsu sociālo tīklu konkursos draugiem.lv, facebook un twitter platformās!

Tiekamies izstādē "Baltic Furniture 2014"!

Šī gada 2. līdz 5. oktobrī Ķīpsalā notiks 19. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2014”, kas ir gada nozīmīgākāis notikums Baltijas mēbeļu ražošanas industrijai. Arī šogad izstāde vienkopus pulcēs mēbeļu ražotājus, tirgotājus un dizainerus no dažādām valstīm. Izstādes laikā tās apmeklētājiem būs iespēja aplūkot, iepazīties un iegādāties kvalitatīvas mēbeles, apdares materiālus, kā arī mebeļu ražošanas izejmateriālus un furnitūru.
Arī šogad INTAR-SIJA stendā uzzināsiet par jaunumiem mūsu piedāvājuma klāstā, kas būs ne mazums! Tāpat priecāsimies atbildēt uz Jums aktuāliem jautājumiem, iepazīstināt ar mūsu produktiem un demonstrēt to pielietojumu. Ikvienam svarīgi savu darbu veikt ar kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem, tāpēc izstādes laikā piedāvāsim apskatīt mūsu produkcijas paraugus un atbilstoši Jūsu vajadzībām un vēlmēm, izvēlēties sev piemērotāko.

Atgādinām par iespēju laimēt bezmaksas ielūgumus uz izstādi mūsu sociālo tīklu konkursos draugiem.lv, twitter un facebook!

Uz drīzu tikšanos izstādē!