Grozs (0)

 

Kopā ar Jums jau 18 gadus!

Piedalīsimies izstādē "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014"

No 4. līdz 6. decembrim Ķīpsalā notiks starptautiskā kokapstrādes iekārtu un instrumentu izstāde "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014", kas nodrošina vispiemērotāko biznesa vidi kokrūpniecības nozares uzņēmējiem un iekārtu, instrumentu, apdares materiālu, kokapstrādes ražotņu tehnikas un materiālu tirgotājiem.

Izstādes laikā INTAR-SIJA stendā iepazīstināsim ar vairākām jaunām produktu grupām, kas mūsu preču klāstā būs pieejamas jau 2015. gada sākumā. Demonstrēsim paraugus un atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem.  

Laimē bezmaksas ielūgumus uz izstādi mūsu sociālo tīklu konkursos!

Katram INTAR-SIJA stenda apmeklētājam - pārsteigums!

DRĪZUMĀ! Organiskā stikla dekoratīvie paneļi!

Caurspīdīgie paņeļi ļauj vaļu iztēlei, piedāvājot lieliskas iespējas izstrādāt modernus un neierastus interjera dizainus. Paneļu ražošanā izmantoti dabīgi materiāli, kas iestrādāti pa vidu organiskajam stiklam, tāpēc dabas un jaunāko videi draudzīgo tehnoloģiju apvienojums nodrošina īpašu enerģētiku interjerā, kas nemanāmi saplūst ar apkārtni. 
Puscaurspīdīgo virsmu izmantojums interjerā piedāvā dažādu pakāpju privātuma zonu izveidi.
Šie materiāli var tikt izmantoti gaismu spēles radīšanā, piemēram, lampas, lustras, jumta logi, atdalošās sienas, durvis, skapji, un pat vannasistabu dizainā. Pielietojums ir gandrīz neierobežots.

Īpašības:

  •  Plastiskums - pielietojot attiecīgu temperatūru, iespējams veidot jebkādas formas
  • Augsta izturība pret plaisāšanu un citiem ārējās vides ietekmējošiem faktoriem
  • Viegli lietot (iespējams apstrādāt ar ierastajiem kokapstrādes instrumentiem)
  • Var izmantot arī ārpus telpām
  • Temperatūras izturība -/+ 70°C

Pieejamie izmēri:

  •  Garums: 2440mm
  • Platums: 1220mm
  • Biezums: 4mm (iespējams pasūtīt arī 6,8,10 un 12mm)
  • Loksnes svars: 16kg

INTAR-SIJA piedalīsies celtniecības izstādē "Māja. Dzīvoklis. 2014"

No 16. līdz 19. oktobrim Ķīpsalā notiks starptautiskā būvniecības, remonta un interjera izstāde „Māja. Dzīvoklis 2014”, kurā piedalīsies nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas un ārvalstīm.

INTAR-SIJA izstādē iepazīstinās ar vairāk kā 3 dažādām produktu grupām, kas papildinās preču piedāvājumu, un būs sevišķi saistošas kā mēbeļu ražotājiem, tā interjera dizaineriem un citām ar mājokļa iekārtošanu saistītām vajadzībām. 

*Bezmaksas ielūgumus uz izstādi iespējams laimēt mūsu sociālo tīklu konkursos draugiem.lv, facebook un twitter platformās!

Tiekamies izstādē "Baltic Furniture 2014"!

Šī gada 2. līdz 5. oktobrī Ķīpsalā notiks 19. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2014”, kas ir gada nozīmīgākāis notikums Baltijas mēbeļu ražošanas industrijai. Arī šogad izstāde vienkopus pulcēs mēbeļu ražotājus, tirgotājus un dizainerus no dažādām valstīm. Izstādes laikā tās apmeklētājiem būs iespēja aplūkot, iepazīties un iegādāties kvalitatīvas mēbeles, apdares materiālus, kā arī mebeļu ražošanas izejmateriālus un furnitūru.

Arī šogad INTAR-SIJA stendā uzzināsiet par jaunumiem mūsu piedāvājuma klāstā, kas būs ne mazums! Tāpat priecāsimies atbildēt uz Jums aktuāliem jautājumiem, iepazīstināt ar mūsu produktiem un demonstrēt to pielietojumu. Ikvienam svarīgi savu darbu veikt ar kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem, tāpēc izstādes laikā piedāvāsim apskatīt mūsu produkcijas paraugus un atbilstoši Jūsu vajadzībām un vēlmēm, izvēlēties sev piemērotāko.
Atgādinām par iespēju laimēt bezmaksas ielūgumus uz izstādi mūsu sociālo tīklu konkursos draugiem.lv, twitter un facebook!

Uz drīzu tikšanos izstādē! 

Happy Friday! Vasaras atlaides DL Chemicals produktiem!

Happy Friday! Būvē? Remontē? Atjauno? INTAR-SIJĀ šobrīd akcija beļģu firmas DL Chemicals montāžas līmēm un citiem produktiem!
Interesē? Zvani +37167378827 vai tiekamies pie mums Duntes 11, Rīgā, katru darbadienu no 8:00 - 18:00 un sestdienās no 10:00 - 14:00!

Atlaides arī:
SYRCOFOAM 1C montāžas putas; 750ml ar uzgali - 30%
DETAFLEX 1500 poliuretāna hermētiķis (pelēks) - 30%
DETAFLEX 1500 poliuretāna hermētiķis (melns) - 30%
DETAFLEX 1500 poliuretāna hermētiķis (balts) - 30%

----
DL Chemicals ir viens no vadošajiem Eiropas celtniecības līmju ražotājiem jau 70 gadus. Jaunākās tehnoloģijas un plašais sortiments ļauj atrast ne tikai vispiemērotāko Jūsu problēmai, bet arī paver jaunas iespējas dažādu materiālu salīmēšanā. 

Piedāvājam MS polimēru līmes un hermētiķus, montāžas līmes un putas, parketa līmes, ugunsdrošos produktus, silikonus un akrilus.
 

Atnāc un satiec mūs izstādē "Māja I 2014"!

No 13. - 16. martam SIA INTAR-SIJA piedalīsies 28. starptautiskajā būvniecības industrijas izstādē „Māja I 2014”, kas arī šogad norisināsies izstāžu centrā Ķīpsala.

Izstādes „Māja I 2014” ekspozīcija paredzēta īpaši plaša – tiks prezentētas kvalitatīvas būvkonstrukcijas, celtniecības un apdares materiāli, dažādas iekārtas u.c. Izstādē piedalīsies nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas un ārvalstīm.

SIA INTAR-SIJA šajā izstādē piedāvās iepazīties ar plašu klāstu materiālu - jaunākās tehnoloģijas celtniecības līmju nozarē no DL Chemicals un Kleiberit piedāvājuma, SFS intec moderna dizaina eņģes un IRIS lakas. Tāpat piedāvāsim iepazīties ar mūsu plašo nažfinieru un masīvkoku klāstu. Apmeklējot mūsu stendu izstādē, uzzināsiet arī par citiem jaunumiem mūsu piedāvājumā, saņemsiet izsmeļošas profesionāļu atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem, kā arī būs iespēja piedalīties dažādu produktu prezentācijās un savām acīm pārliecināties par tiem piemītošajām īpašībām. Ikvienam svarīgi savu darbu veikt ar kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem, tāpēc izstādes laikā piedāvāsim apskatīt mūsu produkcijas paraugus un izvēlēties sev piemērotāko.

Vēlies bezmaksas ielūgumu uz izstādi? Piedalies INTAR-SIJA sociālo tīklu konkursos:
draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/intarsija/news/?p=11607417
facebook: https://www.facebook.com/intarsija
twitterhttps://twitter.com/INTARSIJA

Uz drīzu tikšanos izstādē “Māja I 2014”!

INTAR-SIJA izstādē "Māja. Dzīvoklis 2013"

No 17. - 20. oktobrim SIA "INTAR-SIJA" piedalīsies 12. starptautiskajā būvniecības, remonta un interjera izstādē "Māja. Dzīvoklis 2013".

Izstādes "Māja. Dzīvoklis 2013" ekspozīcija būs īpaši plaša - tiks prezentētas kvalitatīvas būvkonstrukcijas, celtniecības un apdares materiāli, sanitārtehnika un siltumtehnika, apgaismojuma risinājumi, mājas tehnoloģijas un iekārtas. Izstādē piedalīsies nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas un ārvalstīm.

Arī SIA "INTAR-SIJA" šogad izstādē piedāvās iepazīties ar jaunākajām tehnloģijām celtniecības līmju nozarē. Tāpat apmeklējot mūsu stendu izstādē, būs iespēja klātienē tikties ar rūpnīcas DL Chemicals oficiālo pārstāvi un uzdot sev interesējošos jautājumus par līmēm, hermētiķiem, akriliem, putām un citiem DL Chemicals ražotajiem produktiem. Paredzētas arī jaunāko produktu demonstrācijas.

Izstādes ceļvedis šeit: http://buvlaukums.lv/site/docs/16/10/2013/Celvedis_MDz_un_VE_2013_2.pdf

Uz drīzu tikšanos!

Piedalīsimies izstādē "Baltic Furniture 2013"

Šī gada 3. līdz 6. oktobrī Ķīpsalā notiks 18. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2013”, kas ir gada nozīmīgākāis notikums Baltijas mēbeļu ražošanas industrijai. Izstāde vienkopus pulcēs mēbeļu ražotājus, tirgotājus un dizainerus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Vācijas, Dānijas un citām pasaules valstīm. Četru dienu garumā izstādes apmeklētāji varēs aplūkot un iegādāties kvalitatīvas mēbeles, kā arī mēbeļu furnitūru un apdares materiālus.

Apmeklējot SIA “INTAR-SIJA” stendu izstādē, Jums būs iespēja uzzināt par jaunākajiem produktiem mūsu piedāvājumā, noskaidrot Jums aktuālos jautājumus, saņemt labākos cenu piedāvājumus, izsmeļošas profesionāļu konsultācijas un Jūsu problēmai atbilstošus ieteikumus un risinājumus. Ikvienam svarīgi savu darbu veikt ar kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem, tāpēc izstādes laikā piedāvāsim apskatīt mūsu produkcijas paraugus un izvēlēties sev piemērotāko.

Priecāsimies Jūs satikt izstādē “Baltic Furniture 2013”!

“BALTIC FURNITURE 2011”

“BALTIC FURNITURE 2011” 

No 6. oktobra līdz 9. oktobrim SIA "INTAR-SIJA" piedalīsies 16. starptautiskā Baltijas mēbeļu industrijas izstāde “BALTIC FURNITURE 2011”.