Корзина (0)

CWP - Экологически чистые шпоны

CWP специализируется на сквозном окрашивании древесины с использованием экологически чистыми технологиями (без отбеливания). Мы предлагаем реконструируемые берёзовые шпоны 0.6мм в красивых и естественных цветовых тонах. Поверхность шпона бесподобно отражает свет. Этот динамический световой отклик создается потому, что мы более толстые окрашенные шпоны, взамен стандартных, что придает каждому слою уникальные характеристики, которые создают контраст с каждым другим слоем. С материалом CWP Вы можете создавать душевный непринужденный дизайн.

LAMINAM kvarca akmens masas plāksnes

INTAR-SIJA preču piedāvājuma klāstu papildina jauna produktu grupa - īpaši izturīgas kvarca akmens masas plāksnes, kas ir universiāls materiāls fasādēm, mēbelēm, kāpnēm, sienām, grīdām un jebkuram citam pielietojumam pēc Jūsu domu lidojuma!

LAMINAM
 
- unikālas kvarca īpaši izturīgas plāksnes, kas ir ne tikai mitrumizturīgas pret ūdeni, bet arī pret gandrīz visām ķimikālijām. Plākšņu ražošanā tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas, tāpēc tās ir salizturīgas, karstumizturīgas, noturīgas pret pelējumu un UV stariem, nemaina krāsu un citas savas īpašības

Plāksnes ir viegli kopjamas un praktiski nenolietojamas.

Plākšņu parametri: 3000mmx1000mm - 3+mm, 5mm un 7mm biezumā.
                                3240x1620mm - 12+mm biezumā - speciāli virtuves virsmām.

LAMINAM iespējams apstrādāt ierastajiem stikla griešanas instrumentiem vai ūdens strūklu.  


Ja Jums ir radušies papildus jautājumi par LAMINAM materiālu, aicinām Jūs sazināties ar mums pa e-pastu evita@intarsija.lv vai tālruni +371 298 020 68.

ARPA plastikāti (HPL)

INTAR-SIJA aug un attīstās kopā ar Jums! Ar lielu prieku vēlamies informēt, ka esam kļuvuši par Eiropā un pasaulē atzītā plastikātu ražotāja ARPA pārstāvjiem Latvijā.

ARPA - tā ir nebeidzamu iespēju daudzveidība, jo piedāvājumā ir vairāk kā 300 000 dažādu kombināciju augstspiediena plastikātu (HPL). 

ARPA plastikāti piemēroti interjera dizainam, mēbeļu apdarei un iekštelpu arhitektūrai. 

Standarta pieejamie izmēri ir: 3050x1300x0,9mm


Jaunums ARPA sortimentā ir FENIX kolekcija - matēts, higiēnisks, temperatūras izturīgs (līdz 240°C) un drošs pret pirkstu nospiedumiem. Pateicoties tam, ka materiāls satur nanotehnoloģiju daļiņas, tam piemīt arī "atmiņas" (memory) funkcija - jebkuru skrāpējumu iespējams izdzēst kā nebijušu ar siltumu.

Pieejamie FENIX toņi: http://intarsija.lv/lv/132-fenix-ntm

Izmēri: 4200x1600mm vai 3050x1300mm
Biezumi: 0,9mm, 1,2mm, 10mm vai 12mm.

Masīvkoki un nažfinieri, mozaīkas