Grozs (0)

Piedalīsimies izstādē "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014"

No 4. līdz 6. decembrim Ķīpsalā notiks starptautiskā kokapstrādes iekārtu un instrumentu izstāde "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014", kas nodrošina vispiemērotāko biznesa vidi kokrūpniecības nozares uzņēmējiem un iekārtu, instrumentu, apdares materiālu, kokapstrādes ražotņu tehnikas un materiālu tirgotājiem.

Izstādes laikā INTAR-SIJA stendā iepazīstināsim ar vairākām jaunām produktu grupām, kas mūsu preču klāstā būs pieejamas jau 2015. gada sākumā. Demonstrēsim paraugus un atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem.  

Laimē bezmaksas ielūgumus uz izstādi mūsu sociālo tīklu konkursos!

Katram INTAR-SIJA stenda apmeklētājam - pārsteigums!

 

INTAR-SIJA piedalīsies celtniecības izstādē "Māja. Dzīvoklis. 2014"

No 16. līdz 19. oktobrim Ķīpsalā notiks starptautiskā būvniecības, remonta un interjera izstāde „Māja. Dzīvoklis 2014”, kurā piedalīsies nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas un ārvalstīm.

INTAR-SIJA izstādē iepazīstinās ar vairāk kā 3 dažādām produktu grupām, kas papildinās preču piedāvājumu, un būs sevišķi saistošas kā mēbeļu ražotājiem, tā interjera dizaineriem un citām ar mājokļa iekārtošanu saistītām vajadzībām. 

*Bezmaksas ielūgumus uz izstādi iespējams laimēt mūsu sociālo tīklu konkursos draugiem.lv, facebook un twitter platformās!

Tiekamies izstādē "Baltic Furniture 2014"!

Šī gada 2. līdz 5. oktobrī Ķīpsalā notiks 19. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2014”, kas ir gada nozīmīgākāis notikums Baltijas mēbeļu ražošanas industrijai. Arī šogad izstāde vienkopus pulcēs mēbeļu ražotājus, tirgotājus un dizainerus no dažādām valstīm. Izstādes laikā tās apmeklētājiem būs iespēja aplūkot, iepazīties un iegādāties kvalitatīvas mēbeles, apdares materiālus, kā arī mebeļu ražošanas izejmateriālus un furnitūru.

Arī šogad INTAR-SIJA stendā uzzināsiet par jaunumiem mūsu piedāvājuma klāstā, kas būs ne mazums! Tāpat priecāsimies atbildēt uz Jums aktuāliem jautājumiem, iepazīstināt ar mūsu produktiem un demonstrēt to pielietojumu. Ikvienam svarīgi savu darbu veikt ar kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem, tāpēc izstādes laikā piedāvāsim apskatīt mūsu produkcijas paraugus un atbilstoši Jūsu vajadzībām un vēlmēm, izvēlēties sev piemērotāko.
Atgādinām par iespēju laimēt bezmaksas ielūgumus uz izstādi mūsu sociālo tīklu konkursos draugiem.lv, twitter un facebook!

Uz drīzu tikšanos izstādē! 

 

Atnāc un satiec mūs izstādē "Māja I 2014"!

No 13. - 16. martam SIA INTAR-SIJA piedalīsies 28. starptautiskajā būvniecības industrijas izstādē „Māja I 2014”, kas arī šogad norisināsies izstāžu centrā Ķīpsala.

Izstādes „Māja I 2014” ekspozīcija paredzēta īpaši plaša – tiks prezentētas kvalitatīvas būvkonstrukcijas, celtniecības un apdares materiāli, dažādas iekārtas u.c. Izstādē piedalīsies nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas un ārvalstīm.

SIA INTAR-SIJA šajā izstādē piedāvās iepazīties ar plašu klāstu materiālu - jaunākās tehnoloģijas celtniecības līmju nozarē no DL Chemicals un Kleiberit piedāvājuma, SFS intec moderna dizaina eņģes un IRIS lakas. Tāpat piedāvāsim iepazīties ar mūsu plašo nažfinieru un masīvkoku klāstu. Apmeklējot mūsu stendu izstādē, uzzināsiet arī par citiem jaunumiem mūsu piedāvājumā, saņemsiet izsmeļošas profesionāļu atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem, kā arī būs iespēja piedalīties dažādu produktu prezentācijās un savām acīm pārliecināties par tiem piemītošajām īpašībām. Ikvienam svarīgi savu darbu veikt ar kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem, tāpēc izstādes laikā piedāvāsim apskatīt mūsu produkcijas paraugus un izvēlēties sev piemērotāko.

Vēlies bezmaksas ielūgumu uz izstādi? Piedalies INTAR-SIJA sociālo tīklu konkursos:
draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/intarsija/news/?p=11607417
facebook: https://www.facebook.com/intarsija
twitterhttps://twitter.com/INTARSIJA

Uz drīzu tikšanos izstādē “Māja I 2014”!