Grozs (0)

CWP - videi draudzīgi modificēti bērza nažfinieri!

CWP nažfinieris ir dziļi impregnēts nažfinieris, izmantojot ekoloģiskas krāsvielas bez balināšanas, ar uzsvaru uz dabiskiem toņiem. Ražošanas procesā tiek izmantots 1.5mm plats bērza nažfinieris, kas ir salīmēts kopā plānās strēmelēs. Šaurais zīmējums loksnē piešķir katram slānim raksturu, atšķirot vienu slāni no otra, gala izstrādājumā atstarojot gaismu.Nažfiniera virsma atstaro gaismu nepārspējamā veidā. Dinamiska gaismas atstarošana tiek panākta pateicoties daudziem slāņiem, kur katrs no tiem ir ar savu raksturu un kontrastē ar citiem nažfiniera slāņiem dažādos virzienos. Ar CWP nažfinieriem Jūs varat radīt dabisku un harmonisku dizainu.

LAMINAM kvarca akmens masas plāksnes

LAMINAM ir lielformāta kvarca akmens masas plāksnes, ko visbiežāk izmanto ēku fasādēm, grīdām, sienām, virtuves virsmām un mēbeļu apdarē. LAMINAM plāksnes ir izturīgas pret nolietojumu un mehāniska rakstura ietekmi – nav nepieciešama īpaša kopšana, jo materiālu ir viegli tīrīt.

LAMINAM 12+mm biezās plāksnes ir radītas speciāli virtuves virsmām

LAMINAM PRIEKŠROCĪBAS:

  • izturīgas pret nolietojumu un ārējo faktoru ietekmi
  • tās ir karstuma un aukstuma izturīgas
  • izcila noturība pret UV stariem – arī pēc vairākiem gadiem krāsa nebūs mainījusies
  • A1 ugunsdrošības klase – nedegošs materiāls
  • izturīgas pret pelējuma sēnīti un citiem kaitēkļiem
  • vienkārša uzstādīšana neatkarīgi no gadalaika
  • augsta noturība pret ķimikālijām un dažādiem šķīdinātājiem
  • Svars – tikai 8 kg/1m2 (LAMINAM 3+mm biezumā)
  • 25 gadi garantija – gadiem ilgi saglabā izcilu vizuālo izskatu!

Izmēri: LAMINAM plāksnes pieejamas dažādos biezumos – 3+mm, 5mm, 7mm, 9mm (izmērs 3000x1000mm) un 12+mm (izmērs 3240x1620mm).

Ja Jums ir radušies papildus jautājumi par LAMINAM materiālu, aicinām Jūs sazināties ar mums pa e-pastu jekaterina@intarsija.lv vai tālruni +371 22 316 672.

ARPA plastikāti (HPL)

Itāļu ražotājs ARPA piedāvā augstspiediena plastikātus (HPL) interjera dizainam. Pieredze, kas iegūta rūpnīcai darbojoties jau vairāk kā 60 gadus, palīdz radīt jaunas inovatīvas, radošas un orģinālas mēbeles un vidi mums apkārt.
Izmēri: 3050x1300mm (standarta) vai 2240x1220, 4200x1600mm.
Biezumi: 0,9mm (standarta), 0,6 – 16 mm.

FENIX NTM

FENIX nanotehnoloģiju plastikāts ir inovatīvs interjera dizaina produkts, ko izstrādājis itāļu plastikātu ražotājs ARPA. FENIX apvieno eleganti estētiskus interjera risinājumus ar mūsdienu tehnoloģiju radītām materiāla īpašībām – matēts, uz tā nepaliek pirkstu nospiedumi, tam ir augsta termonoturība, kā arī tam piemīt pieskārienam izteikti patīkama virsma.
FENIX ir izturīgs pret skrāpējumiem – pat ja rodas kādi mikro skrāpējumi vai mikro plaisas – materiālu uzsildot (piemēram, ar gludekli vai fēnu), tass atgūst savu iepriekšējo izskatu. Tā kā tas ir neporains materiāls, virsma ir viegli tīrāma, tas ir šķidrumu atgrūdošs un pelējuma izturīgs.
Izmēri: 3050x1300mm vai 4200x1600mm.
Biezumi: 0,9mm, 1,2mm, 10mm un 12mm.