Grozs (0)

TRESPA® HPL

Nav produktu.

Apakškategorijas

  • TRESPA® METEON® eksterjeram

    TRESPA® METEON® ir augspiediena lamināts (HPL (High Pressure Laminate)), kas piemērots ēku ventilējamajām fasādēm, kā arī citiem arhitektūras un dizaina projektu risinājumiem.TRESPA® METEON® ir izturīgs materiāls, kas nodrošina augstu pretestību pret dabiskajiem elementiem, piemēram, vēju, lietu un UV starojumu, kā ari pret temperatūras izmaiņām un ķīmiskajiem produktiem. Tas ir arī viegli uzturams un noturīgs pret skrāpējumiem un bojājumiem pateicoties patentētajai elektronu tehnoloģijai EBC (Electron Beam Curing), kas tiek izmantota TRESPA HPL ražošanā, kas padara virsmu pilnībā slēgtu pret ārējās vides bojājumiem.TRESPA® METEON® ir pieejams plāšā krāsu un dizaina klāstā, kas ļauj radīt dažādus un interesantus ventilējamo fasāžu risinājumus.TRESPA® METEON® ir arī ilgspējīgs materiāls, kas izgatavots no dabīgām izejvielām un nav kaitīgs videi. Tas ir viegli pārstrādājams un atbilst dažādiem ilgspējības standartiem un sertifikātiem.

  • PURA® NFC eksterjeram

    TRESPA PURA® NFC ir augstas kvalitātes fasādes HPL paneļi (High Pressure Laminate), kurus izmanto ventilējamajām fasādēm. TRESPA PURA® NFC ir ļoti izturīgs pret vēju, lietu un UV starojumu, pateicoties unikālajai patentētajai elektronu tehnoloģijai EBC (Electron Beam Curing), kas tiek izmantota TRESPA HPL ražošanā padarot virsmu pilnībā slēgtu un neļaujot netīrumiem uzkrāties un iekļūt uz tās.TRESPA PURA® NFC plātnes ar biezumu 8mm atbilst B-s2, d0 ugunsdrošības kvalifikācijai, kas nozīmē, ka materiāls nedeg, izdala maz toksisko gāzu un neveicina ugunsgrēka izplatīšanos.TRESPA PURA® NFC ir viegli kopjams un uzstādāms produkts, kas padara to par populāru izvēli dažādos projektos. TRESPA PURA® NFC dēlīši atdarina koka dēļu izskatu, tie ir viena biezuma 8mm un viena izmēra 3050x186mm.TRESPA PURA® NFC "dēlīšiem" komplektā parasti tiek iekļauti arī speciāli montāžas stiprinājumi, kas nepieciešami, lai pareizi uzstādītu fasādi. Stirptinājumi var atšķirties atkarībā no uzstādīšanas metodes un vajadzībām, bet parasti tiek nodrošināti visi nepieciešamie stiprinājumi, lai nodrošinātu pareizu montāžu. Pateicoties augstajai triecienizturībai, apšuvums ar TRESPA PURA® NFC "dēlīšiem" droši iztur ikdienas nolietojumu, tie saglabās spilgtus toņus ilgus gadus un jūsu ēka būs izsmalcināta izskatas vairākus gadu desmitus.TRESPA PURA® NFC HPL produktiem ir 10 gadu garantija, tostarp krāsu stabilitātei.

  • TRESPA® TOPLAB® zinātniskās virsmas

    TRESPA® TOPLAB® no 1960.gada piedāvā inovatīvus zinātnisko virsmu risinājumus laboratorijām, slimnīcām, izglītības un veselības aprūpes iestādēm.TRESPA® TOPLAB® virsmas tiek ražotas ar patentēto EBS tehnoloģiju (Electron Beam Curing), pateicoties kam virsma ir bezporaina, higiēniska, izturīga un viegli tīrāma. Šie augstas kvalitātes paneļi, kas izgatavoti no dabīgām šķiedrām un termoreaktīviem sveķiem, triecienizturība, mitruma un ķīmiskā izturība ne tikai pagarina to kalpošanas laiku, bet arī saglabā to dzīvīgo izskatu ilgus gadus. Šī izturība ir iemesls, kāpēc TRESPA piedāvā 10 gadu garantiju saviem produktiem.