Cart (0)
We have added to our stock a variety of noble woods: AM nut, ash, oak and larch.
Available in different qualities and thicknesses.
We also in the stock have other exotic woods.
In case of any questions, please contact us: birojs@intarsija.lv or +371 67378827
 

IZMAIŅAS SVĒTKU LAIKĀ

Gaisma, prieks, mīlestība un visam pāri veselība ir tas, ko šajā svētku gaidīšanas laikā Jums novēlam!
Vēlamies informēt, ka svētku laikā INTAR-SIJA strādās pēc darba laika:
21.–23. decembris: 8:00 –18:00
24.–26. decembris: Brīvs
28.–30. decembris: 8:00 - 18:00
31. dec. –1. janvāris: Brīvs
2. janvāris: Slēgts tehnisku iemeslu dēļ
4. – 5. janvāris: Slēgts tehnisku iemeslu dēļ (nepieciešamības gadījumā lūdzam zvanīt pa tālruni +371 67378827)
Vēlam priecīgus, sirsnības pilnus un gaišus svētkus!

INTAR-SIJA piedalīsies izstādē BALTIC FURNITURE 2015

No 2. - 4. oktobrim INTAR-SIJA piedalīsies nu jau 20. starptautiskajā mēbeļu izstādē "Baltic Furniture 2015" Ķīpsalas izstāžu hallē!
Arī šogad INTAR-SIJA stendā uzzināsiet par jaunumiem mūsu piedāvājuma klāstā, kas būs ne mazums! Tāpat priecāsimies atbildēt uz Jums aktuāliem jautājumiem, iepazīstināt ar mūsu produktiem un demonstrēt to pielietojumu.
Uz drīzu tikšanos izstādē INTAR-SIJA stendā: hallē Nr.2 stends A15!
Izstādes darba laiks:
2. oktobrī 10:00–19:00
3. oktobrī 10:00–18:00
4. oktobrī 10:00–18:00

Galds no LAMINAM 7mm

Īpaši plāns, ļoti izturīgs galds no kvarca akmens plāksnes LAMINAM - tikai 7mm biezs. Galds, kurš neskrāpējas, iztur jebkādus laikapstākļus un temperatūras

Piešķir savai piektdienai krāsas INTAR-SIJĀ - 5% atlaide visām precēm!

Jaunums! Kvarca akmens masas plāksnes LAMINAM

INTAR-SIJA preču piedāvājuma klāstu papildina jauna produktu grupa - izturīgas kvarca masas plāksnes, kas ir universiāls materiāls fasādēm, mēbelēm, kāpnēm, sienām, grīdām un jebkuram citam pielietojumam pēc Jūsu domu lidojuma!

LAMINAM
 - unikālas kvarca īpaši izturīgas plāksnes, kas ir ne tikai mitrumizturīgas un neskrāpējas, bet arī izturīgas pret gandrīz visām ķimikālijām. Plākšņu ražošanā tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas, tāpēc tās ir salizturīgas, karstumizturīgas, noturīgas pret pelējumu un UV stariem, nemaina krāsu un citas savas īpašības.
Plāksnes ir viegli kopjamas un praktiski nenolietojamas. LAMINAM iespējams apstrādāt ierastajiem stikla griešanas instrumentiem.  

Plākšņu parametri: 3000mmx1000mm, Biezums: 3mm, 5mm, 7mm

Ja Jums ir radušies papildus jautājumi par LAMINAM materiālu, aicinām Jūs sazināties ar mums pa e-pastu evita@intarsija.lv vai tālruni +371 298 020 68!

*Materiāla paraugus iespējams apskatīt pie mums ofisā Duntes ielā 11, Rīgā!

ARPA plastikāti (HPL)

9. jūnijā, vakar, pie mums ciemojās plastikātu ražotāja Arpa Industriale S.p.A. pārstāvis no Itālijas. Pavadījām lielisku un iespaidiem bagātu pēcpusdienu dizaina studijā ‪#‎Maison‬ , kur iepazīstinājām ar jaunumiem interjera plastikātu (HPL) sfērā - FENIX NTM !
Paldies visiem, kas piedalījās! 

Kopā ar Jums jau 18 gadus!

Piedalīsimies izstādē "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014"

No 4. līdz 6. decembrim Ķīpsalā notiks starptautiskā kokapstrādes iekārtu un instrumentu izstāde "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014", kas nodrošina vispiemērotāko biznesa vidi kokrūpniecības nozares uzņēmējiem un iekārtu, instrumentu, apdares materiālu, kokapstrādes ražotņu tehnikas un materiālu tirgotājiem.

Izstādes laikā INTAR-SIJA stendā iepazīstināsim ar vairākām jaunām produktu grupām, kas mūsu preču klāstā būs pieejamas jau 2015. gada sākumā. Demonstrēsim paraugus un atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem.  

Laimē bezmaksas ielūgumus uz izstādi mūsu sociālo tīklu konkursos!

Katram INTAR-SIJA stenda apmeklētājam - pārsteigums!

DRĪZUMĀ! Organiskā stikla dekoratīvie paneļi!

Caurspīdīgie paņeļi ļauj vaļu iztēlei, piedāvājot lieliskas iespējas izstrādāt modernus un neierastus interjera dizainus. Paneļu ražošanā izmantoti dabīgi materiāli, kas iestrādāti pa vidu organiskajam stiklam, tāpēc dabas un jaunāko videi draudzīgo tehnoloģiju apvienojums nodrošina īpašu enerģētiku interjerā, kas nemanāmi saplūst ar apkārtni. 
Puscaurspīdīgo virsmu izmantojums interjerā piedāvā dažādu pakāpju privātuma zonu izveidi.
Šie materiāli var tikt izmantoti gaismu spēles radīšanā, piemēram, lampas, lustras, jumta logi, atdalošās sienas, durvis, skapji, un pat vannasistabu dizainā. Pielietojums ir gandrīz neierobežots.
Īpašības:

  • Plastiskums - pielietojot attiecīgu temperatūru, iespējams veidot jebkādas formas
  • Augsta izturība pret plaisāšanu un citiem ārējās vides ietekmējošiem faktoriem
  • Viegli lietot (iespējams apstrādāt ar ierastajiem kokapstrādes instrumentiem)
  • Var izmantot arī ārpus telpām
  • Temperatūras izturība -/+ 70°C

Pieejamie izmēri:

  •  Garums: 2440mm
  • Platums: 1220mm
  • Biezums: 4mm (iespējams pasūtīt arī 6,8,10 un 12mm)
  • Loksnes svars: 16kg

Pielietojums:

 

INTAR-SIJA piedalīsies celtniecības izstādē "Māja. Dzīvoklis. 2014"

No 16. līdz 19. oktobrim Ķīpsalā notiks starptautiskā būvniecības, remonta un interjera izstāde „Māja. Dzīvoklis 2014”, kurā piedalīsies nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas un ārvalstīm.

INTAR-SIJA izstādē iepazīstinās ar vairāk kā 3 dažādām produktu grupām, kas papildinās preču piedāvājumu, un būs sevišķi saistošas kā mēbeļu ražotājiem, tā interjera dizaineriem un citām ar mājokļa iekārtošanu saistītām vajadzībām. 

*Bezmaksas ielūgumus uz izstādi iespējams laimēt mūsu sociālo tīklu konkursos draugiem.lv, facebook un twitter platformās!

Tiekamies izstādē "Baltic Furniture 2014"!

Šī gada 2. līdz 5. oktobrī Ķīpsalā notiks 19. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2014”, kas ir gada nozīmīgākāis notikums Baltijas mēbeļu ražošanas industrijai. Arī šogad izstāde vienkopus pulcēs mēbeļu ražotājus, tirgotājus un dizainerus no dažādām valstīm. Izstādes laikā tās apmeklētājiem būs iespēja aplūkot, iepazīties un iegādāties kvalitatīvas mēbeles, apdares materiālus, kā arī mebeļu ražošanas izejmateriālus un furnitūru.

Arī šogad INTAR-SIJA stendā uzzināsiet par jaunumiem mūsu piedāvājuma klāstā, kas būs ne mazums! Tāpat priecāsimies atbildēt uz Jums aktuāliem jautājumiem, iepazīstināt ar mūsu produktiem un demonstrēt to pielietojumu. Ikvienam svarīgi savu darbu veikt ar kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem, tāpēc izstādes laikā piedāvāsim apskatīt mūsu produkcijas paraugus un atbilstoši Jūsu vajadzībām un vēlmēm, izvēlēties sev piemērotāko.

Atgādinām par iespēju laimēt bezmaksas ielūgumus uz izstādi mūsu sociālo tīklu konkursos draugiem.lv, twitter un facebook!

Uz drīzu tikšanos izstādē! 

Happy Friday! Vasaras atlaides DL Chemicals produktiem!

Happy Friday! Būvē? Remontē? Atjauno? INTAR-SIJĀ šobrīd akcija beļģu firmas DL Chemicals montāžas līmēm un citiem produktiem!
Interesē? Zvani +37167378827 vai tiekamies pie mums Duntes 11, Rīgā, katru darbadienu no 8:00 - 18:00 un sestdienās no 10:00 - 14:00!

Atlaides arī:
SYRCOFOAM 1C montāžas putas; 750ml ar uzgali - 30%
DETAFLEX 1500 poliuretāna hermētiķis (pelēks) - 30%
DETAFLEX 1500 poliuretāna hermētiķis (melns) - 30%
DETAFLEX 1500 poliuretāna hermētiķis (balts) - 30%
----
DL Chemicals ir viens no vadošajiem Eiropas celtniecības līmju ražotājiem jau 70 gadus. Jaunākās tehnoloģijas un plašais sortiments ļauj atrast ne tikai vispiemērotāko Jūsu problēmai, bet arī paver jaunas iespējas dažādu materiālu salīmēšanā. 

Piedāvājam MS polimēru līmes un hermētiķus, montāžas līmes un putas, parketa līmes, ugunsdrošos produktus, silikonus un akrilus.

Atnāc un satiec mūs izstādē "Māja I 2014"!

No 13. - 16. martam SIA INTAR-SIJA piedalīsies 28. starptautiskajā būvniecības industrijas izstādē „Māja I 2014”, kas arī šogad norisināsies izstāžu centrā Ķīpsala.

Izstādes „Māja I 2014” ekspozīcija paredzēta īpaši plaša – tiks prezentētas kvalitatīvas būvkonstrukcijas, celtniecības un apdares materiāli, dažādas iekārtas u.c. Izstādē piedalīsies nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas un ārvalstīm.

SIA INTAR-SIJA šajā izstādē piedāvās iepazīties ar plašu klāstu materiālu - jaunākās tehnoloģijas celtniecības līmju nozarē no DL Chemicals un Kleiberit piedāvājuma, SFS intec moderna dizaina eņģes un IRIS lakas. Tāpat piedāvāsim iepazīties ar mūsu plašo nažfinieru un masīvkoku klāstu. Apmeklējot mūsu stendu izstādē, uzzināsiet arī par citiem jaunumiem mūsu piedāvājumā, saņemsiet izsmeļošas profesionāļu atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem, kā arī būs iespēja piedalīties dažādu produktu prezentācijās un savām acīm pārliecināties par tiem piemītošajām īpašībām. Ikvienam svarīgi savu darbu veikt ar kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem, tāpēc izstādes laikā piedāvāsim apskatīt mūsu produkcijas paraugus un izvēlēties sev piemērotāko.

Vēlies bezmaksas ielūgumu uz izstādi? Piedalies INTAR-SIJA sociālo tīklu konkursos:
draugiem.lvhttp://www.draugiem.lv/intarsija/news/?p=11607417
facebookhttps://www.facebook.com/intarsija
twitterhttps://twitter.com/INTARSIJA

Uz drīzu tikšanos izstādē “Māja I 2014”!AKCIJA - NBS inteliģentajām putām


Pērc 5 kastes ar Parafoam NBS inteliģentajām putām,un saņem ekonomisko NBS pistoli dāvanā! 
Putām piemīt "inteliģentā" izplešanās, laba siltuma un akustiskā izolācija un lieliska salipšana ar dažādiem materiāliem. 
Parafoam NBS putas ar drošības ventili:
- nesacietē flakona iekšpusē
- nebojājas mitruma ietekmē
Akcija spēkā līdz 15/11/13

INTAR-SIJA izstādē "Māja. Dzīvoklis 2013"

No 17. - 20. oktobrim SIA "INTAR-SIJA" piedalīsies 12. starptautiskajā būvniecības, remonta un interjera izstādē "Māja. Dzīvoklis 2013".Izstādes "Māja. Dzīvoklis 2013" ekspozīcija būs īpaši plaša - tiks prezentētas kvalitatīvas būvkonstrukcijas, celtniecības un apdares materiāli, sanitārtehnika un siltumtehnika, apgaismojuma risinājumi, mājas tehnoloģijas un iekārtas.

Izstādē piedalīsies nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas un ārvalstīm. Arī SIA "INTAR-SIJA" šogad izstādē piedāvās iepazīties ar jaunākajām tehnloģijām celtniecības līmju nozarē. Tāpat apmeklējot mūsu stendu izstādē, būs iespēja klātienē tikties ar rūpnīcas DL Chemicals oficiālo pārstāvi un uzdot sev interesējošos jautājumus par līmēm, hermētiķiem, akriliem, putām un citiem DL Chemicals ražotajiem produktiem.Paredzētas arī jaunāko produktu demonstrācijas. Izstādes ceļvedis šeit: http://buvlaukums.lv/site/docs/16/10/2013/Celvedis_MDz_un_VE_2013_2.pdf Uz drīzu tikšanos!

Piedalīsimies izstādē "Baltic Furniture 2013"

Šī gada 3. līdz 6. oktobrī Ķīpsalā notiks 18. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2013”, kas ir gada nozīmīgākāis notikums Baltijas mēbeļu ražošanas industrijai. Izstāde vienkopus pulcēs mēbeļu ražotājus, tirgotājus un dizainerus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Vācijas, Dānijas un citām pasaules valstīm. Četru dienu garumā izstādes apmeklētāji varēs aplūkot un iegādāties kvalitatīvas mēbeles, kā arī mēbeļu furnitūru un apdares materiālus.

Apmeklējot SIA “INTAR-SIJA” stendu izstādē, Jums būs iespēja uzzināt par jaunākajiem produktiem mūsu piedāvājumā, noskaidrot Jums aktuālos jautājumus, saņemt labākos cenu piedāvājumus, izsmeļošas profesionāļu konsultācijas un Jūsu problēmai atbilstošus ieteikumus un risinājumus. Ikvienam svarīgi savu darbu veikt ar kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem, tāpēc izstādes laikā piedāvāsim apskatīt mūsu produkcijas paraugus un izvēlēties sev piemērotāko.

Priecāsimies Jūs satikt izstādē “Baltic Furniture 2013”!